Posao

Skladištar (m/ž)

Rok prijave: 31.12.2017.

Renomirana smo trgovačka kuća, zastupnik nekoliko vodećih kompanija iz drvne branše.
Tražimo kvalitetne osobe kojima nudimo izuzetno dinamično i motivirajuće radno okruženje.

Opis posla

Tražimo motivirane osobe koje bi obavljale posao skladištara (m/ž), čija bi glavna odgovornost bila zaprimanje i otpremanje robe te dostava robe kombijem.

Uvjeti

Prednost imaju osobe stolarske struke (monteri stolarije).
Položen ispit za upravljanje viličarom.

Stručna sprema

Srednja stručna sprema.

Potrebne godine iskustva

2 godine.

Jezici

Engleski (osnovno).

Vozačka dozvola

B kategorije.

Vještine

Word, Excel, Outlook, Internet.

Vrsta zaposlenja

Na određeno vrijeme / Stalni radni odnos.

Prijave

Primamo prijave isključivo s životopisom na eurolam@eurolam.hr

O nama

Tvrtka Eurolam osnovana je 20. prosinca 1993. godine. Sjedište tvrtke je u Rakitju (Zagreb), Voćarska 6b, gdje se nalazi i skladišno prodajni prostor.

Tvrtka Eurolam jedan je od najjačih hrvatskih zastupnika eminentnih europskih i svjetskih brandova s područja izrade namještaja i opremanja doma, te unutarnje stolarije (vrata, dovratnici, opšavne i laminatne lajsne).

Saznaj više